«Людина – це хвороба, каже Ошо, і ліками від хвороби “людини” є медитація. Від решти хвороб у лікарів є ліки, але від цієї хвороби ліки є тільки у медитації. Медична наука стане повною тоді, коли ми зрозуміємо внутрішній бік людини і працюватимемо з нею, тому що, згідно з моїм розумінням, хвора особистість, яка перебуває всередині нас, створює тисячу і одну хворобу на зовнішньому, тілесному рівні». Але ця книга не лише про медицину та медитацію, хоча насправді все, про що говорить Ошо, – це про медитацію. Тут неймовірні, сміливі, часом шокуючі ідеї про життя і смерть, про кохання та психічне здоров'я, про те, що смертельна хвороба – велике благо для людини, адже тільки знаючи свій термін, звичайна людина здатна прожити її з великим усвідомленням і зробити неймовірний прорив у своєму розвитку...